Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Nga Transistors - FET, MOSFET - Kotahi > IXRFSM18N50
Tono Tono
Maori
6044926Ataata IXRFSM18N50IXYS RF
IXRFSM18N50
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    IXRFSM18N50
  • Whakaahuatanga
    18A 500V MOSFET IN SMPD PACKAGE
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Vgs (th) (Max) @ Id
    6.5V @ 250µA
  • Vgs (Max)
    ±20V
  • Hangarau
    MOSFET (Metal Oxide)
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    16-SMPD
  • Raupapa
    SMPD
  • Runa I (Max) @ Id, Vgs
    340 mOhm @ 9.5A, 20V
  • Whakaaetanga Mana (Max)
    835W
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    16-BESOP (0.790", 20.11mm Width), 15 Leads, Exposed Pad
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    14 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds
    2250pF @ 400V
  • Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs
    42nC @ 10V
  • Momo FET
    N-Channel
  • FET Pānga
  • Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On)
    20V
  • Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss)
    500V
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    N-Channel 500V 19A (Tc) 835W Surface Mount 16-SMPD
  • I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C
    19A (Tc)