Home > Hua > Optoelectronics > Whakaara Ahuhu - Tohu > IN-P32ATR
Tono Tono
Maori
IN-P32ATR
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
2000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    IN-P32ATR
  • Whakaahuatanga
    LED RED CLEAR 2PLCC SMD
  • Tauira ECAD
  • Waimotu - Tae
    628nm
  • Waimurere - Mana
    622nm
  • Puku - Whakamua (Vf) (Typ)
    2V
  • Tirohia te Angle
    120°
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    2-PLCC
  • Rahi / Rahi
    3.20mm L x 2.80mm W
  • Raupapa
    IN-P32AT
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    2-PLCC
  • Ētahi Ingoa
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    5 (48 Hours)
  • Te Whakatauranga a Millicandela
    285mcd
  • Te Tae Kaituku Taeke
    8 Weeks
  • Whakaaetanga Maama
    Clear
  • Mahinga Rangata / Rahi
    Round with Flat Top, 2.40mm
  • Tae Tae
    Clear
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei (Max)
    1.90mm
  • Ngā āhuatanga
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Red 622nm LED Indication - Discrete 2V 2-PLCC
  • Tono - Whakamātau
    20mA