Home > Hua > Optoelectronics > Optics - Te Marama Hauora o te Phosphor Mamao > CL-750-DOM100-PC
Tono Tono
Maori
975376Ataata CL-750-DOM100-PCIntematix
CL-750-DOM100-PC
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
10000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    CL-750-DOM100-PC
  • Whakaahuatanga
    CHROMALIT DOME LIGHT SOURCE BULB
  • Tauira ECAD
  • Tirohia te Angle
  • Raupapa
    ChromaLit™ Dome
  • Ētahi Ingoa
    CL750DOM100PC
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    9 Weeks
  • Aratau Lens
    Round with Domed Top
  • Rahi Lens
    50mm
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    ChromaLit™ Dome Remote Phospher Light Source 70 CRI 5000 Round with Domed Top 50mm
  • He kaha te tahurihuri (lm / wrad) (ahua)
  • CRI (Tae Whakatika Tae)
    70
  • CCT (K)
    5000
CL-750-L125-PC
CL-750-L125-PC
Whakaahuatanga: CHROMALIT LINEAR 70CRI 305X12.5
Kaihanga: Intematix
CL-70A
CL-70A
Whakaahuatanga: ICL 16 OHM 25% 4A 19.56MM
Kaihanga: Advanced Sensors / Amphenol
CL-60
CL-60
Whakaahuatanga: ICL 10 OHM 25% 5A 19.56MM