Tono Tono
Maori
1346983Ataata CS82C54-10ZIntersil
CS82C54-10Z
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    CS82C54-10Z
  • Whakaahuatanga
    IC OSC PROG TIMER 10MHZ 28PLCC
  • Tauira ECAD
  • Tuhinga o mua
    4.5 V ~ 5.5 V
  • Momo
    Programmable Timer
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    28-PLCC (11.51x11.51)
  • Raupapa
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    28-LCC (J-Lead)
  • Ētahi Ingoa
    CS82C5410Z
  • Tae Mahi
    0°C ~ 70°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    9 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Rautanga
    10MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Programmable Timer IC 10MHz 28-PLCC (11.51x11.51)
  • I teie nei - Te tuku
    10mA
  • Taatau
  • Tau Wae Tuakiri
    82C54
CS82C54-12Z96
CS82C54-12Z96
Whakaahuatanga: IC OSC PROG TIMER 12MHZ 28PLCC
Kaihanga: Intersil
CS82C50A-5Z96
CS82C50A-5Z96
Whakaahuatanga: IC ASYNC COMM ELEMNT UART 44PLCC
Kaihanga: Intersil
CS82C54-10
CS82C54-10
Whakaahuatanga: IC OSC PROG TIMER 10MHZ 28PLCC
CS82C54
CS82C54
Whakaahuatanga: IC OSC PROG TIMER 8MHZ 28PLCC