Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > PMIC - Nga Kaihautuku Hot Hot > HIP1011ACBZA
Tono Tono
Maori
HIP1011ACBZA
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
768+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    HIP1011ACBZA
  • Whakaahuatanga
    IC CTRLR HOT PLUG PCI 16SOIC
  • Tauira ECAD
  • Tuhinga o mua
    10.8 V ~ 13.2 V
  • Momo
    Hot Plug Controller
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    16-SOIC
  • Raupapa
  • Ngā Āhuatanga Tautuhinga
    Circuit Breaker, Fault Timeout, Slew Rate
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Tae Mahi
    0°C ~ 70°C
  • Te maha o nga pouaka
    4
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Whakawhiti Whaiaro (s)
    Both
  • Ngā āhuatanga
    Latched Fault, UVLO
  • Ngā Tohu Hua
    FLTN, OCSET, PWRON
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Hot Plug Controller 4 Channel CompactPCI™ 16-SOIC
  • I teie nei - Te tuku
    5mA
  • Nama - Whakaputa (Max)
    100mA, 500mA