Tono Tono
Maori
ISL5120CB
  • Tau Wae
    ISL5120CB
  • Whakaahuatanga
    IC SWITCH DUAL SPST 8SOIC
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Whakaaetanga, Kotahi (V +)
    2.7 V ~ 12 V
  • Ngaohihi - Whakaaetanga, Tino (V ±)
  • Whakawhiti Time (Ton, Toff) (Max)
    35ns, 30ns
  • Whakawhitihia te Kotahitanga
    SPST - NO
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    8-SOIC
  • Raupapa
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Tae Mahi
    0°C ~ 70°C (TA)
  • Whakaoho-a-Whenua (Max)
    20 Ohm
  • Tuhinga o mua
    2
  • Mahahiko Maha / Whakawhanui Whakawhiti
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    2 Circuit IC Switch 1:1 20 Ohm 8-SOIC
  • I teie nei - Nga rerenga (IS (atu)) (Max)
    100pA
  • Crosstalk
    -105dB @ 1MHz
  • Toha Tae
    5pC
  • Tautuhinga Channel-ki-Channel (ΔRon)
    800 mOhm
  • Ko te kaha o te Channel (CS (atu), CD (atu))
    8pF, 8pF