Home > Hua > Ngä Mea Mana - Poari Poari > DC Converters > ISL8200AMMREP-T
Tono Tono
Maori
ISL8200AMMREP-T
  • Tau Wae
    ISL8200AMMREP-T
  • Whakaahuatanga
    DC DC CONVERTER 0.6-6V
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Whakaputa 3
  • Putanga - Mahi 2
  • Putanga - Whakaputa 1
    0.6 ~ 6 V
  • Momotuhi - Input (Min)
    3V
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    20V
  • Momo
    Non-Isolated PoL Module
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    23-QFN (15x15)
  • Rahi / Rahi
    0.59" L x 0.59" W x 0.09" H (15.0mm x 15.0mm x 2.2mm)
  • Raupapa
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    23-PowerQFN Module
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Tau o nga Hua
    1
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ngā āhuatanga
    OCP, OTP, OVP, UVLO
  • He pai
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.6 ~ 6 V 10A 3V - 20V Input
  • Nama - Whakaputa (Max)
    10A