Home > Hua > Ko nga hononga, honohono > Ngā Kaihautū Porowhita > JN2AS10ML1-R
Tono Tono
Maori
849737Ataata JN2AS10ML1-RJAE Electronics, Inc.
JN2AS10ML1-R
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    JN2AS10ML1-R
  • Whakaahuatanga
    CONN RCPT MALE 10POS SOLDER CUP
  • Tauira ECAD
  • Te Whakatau Ngaohiko
    200VAC
  • Whakamutunga
    Solder Cup
  • Te whakangungu
  • Rahi Rahi, MIL
  • Rahi Hiku - Whakauru
    S
  • Rauemi Hee
    Zinc Alloy
  • Kua oti te Rei
    Zinc
  • Raupapa
    JN2
  • Packaging
    Bulk
  • Ētahi Ingoa
    JN2AS10ML1R
  • Whakatakotoranga
    N (Normal)
  • Tae Mahi
    -20°C ~ 100°C
  • Tau o nga Tauranga
    10
  • Momo Tae
    Panel Mount
  • Tae Whakatu
    Flange
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ko te Whakatau Whakamatau
  • Te Tae Kaituku Taeke
    14 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Kōkuhu Rauemi
    Synthetic Resin
  • Tiaki Ingoa
  • Ngā āhuatanga
  • Pato Tere
    Push-Twist
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    10 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
  • Whakatauranga onamata
    3A
  • Whakaaetanga Mea
    Copper Alloy
  • Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae
    3.90µin (0.099µm)
  • Whakaoti Whakamutunga - Tae
    Gold
  • Momo Hononga
    Receptacle, Male Pins
  • Tae
    Black
  • Ko te whakatuwhera o te tau
    0.472" (12.00mm)