Home > Hua > Ko nga Kaahera Karauna > Nga Kaiwhanga Whakamatau, Nga Taahi Whakamuri > ASADHSADH26K51
Tono Tono
Maori
7020645Ataata ASADHSADH26K51JST
ASADHSADH26K51
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    ASADHSADH26K51
  • Whakaahuatanga
    JUMPER SADH-002G-P0.2 X2 2"
  • Tauira ECAD
  • Waea Wire
    26 AWG
  • Raupapa
    ADH
  • Ētahi Ingoa
  • Te maha o nga Kaihautū
    1
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    Not Applicable
  • Te Tae Kaituku Taeke
    24 Weeks
  • Te roa
    2.00" (50.80mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Black 26 AWG Jumper Lead Socket to Socket Gold 2.00" (50.80mm)