Home > Hua > Ko nga Kaahera Karauna > Nga Kaiwhanga Whakamatau, Nga Taahi Whakamuri > ASPSISPSI16K51
Tono Tono
Maori
ASPSISPSI16K51
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    ASPSISPSI16K51
  • Whakaahuatanga
    JUMPER SPSI-41T-M1.1 X2 2"
  • Tauira ECAD
  • Waea Wire
    16 AWG
  • Raupapa
    PSI
  • Tau o nga Rarangi
    1
  • Te maha o nga Kaihautū
    1
  • Te Tae Kaituku Taeke
    24 Weeks
  • Te roa
    2.00" (50.80mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Black 16 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 2.00" (50.80mm)