Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > ALA7DF511CE400
Tono Tono
Maori
6831426Ataata ALA7DF511CE400KEMET
ALA7DF511CE400
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
320+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    ALA7DF511CE400
  • Whakaahuatanga
    ALU SNAP IN 510UF 400V
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    400V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Raupapa
    ALA7D
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.18A @ 100Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    5.43A @ 10kHz
  • Ratonga
  • Ko te poari
    Polar
  • Paa / Case
    Radial, Can - Snap-In
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Te Tae Kaituku Taeke
    16 Weeks
  • Life @ Temp.
  • Te Whakahaere Arataki
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hapa
    228 mOhms
  • Teitei - Tae (Max)
    1.378" (35.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    345.2 mOhm @ 100Hz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    510µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 345.2 mOhm @ 100Hz
  • Te kaha
    510µF