Home > Hua > Tacitars > Kaiwhakarato kirikiri > C0603C162J4HAC7867
Tono Tono
Maori
1422424Ataata C0603C162J4HAC7867KEMET
C0603C162J4HAC7867
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
4000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    C0603C162J4HAC7867
  • Whakaahuatanga
    CAP CER 0603 1.6NF 16V ULTRA STA
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    16V
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te matotoru (Max)
    0.034" (0.87mm)
  • Te Tae Tema
    X8R
  • Rahi / Rahi
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Raupapa
    C
  • Ratonga
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    0603 (1608 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    C0603C162J4HACTU
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 150°C
  • Momo Tae
    Surface Mount, MLCC
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    18 Weeks
  • Te Whakahaere Arataki
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
    Low ESL, High Temperature
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1600pF ±5% 16V Ceramic Capacitor X8R 0603 (1608 Metric)
  • Te kaha
    1600pF