Home > Hua > Tacitars > Kaiwhakarato kirikiri > C1206C331GDGACTU
Tono Tono
Maori
6465672Ataata C1206C331GDGACTUKEMET
C1206C331GDGACTU
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
2500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    C1206C331GDGACTU
  • Whakaahuatanga
    CAP CER 330PF 1KV NP0 1206
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    1000V (1kV)
  • Te manawanui
    ±2%
  • Te matotoru (Max)
    0.069" (1.75mm)
  • Te Tae Tema
    C0G, NP0
  • Rahi / Rahi
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Raupapa
    C
  • Ratonga
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    1206 (3216 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    C1206C331GDGAC
    C1206C331GDGAC7800
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount, MLCC
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    50 Weeks
  • Te Kāhua Ara
  • Te Whakahaere Arataki
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
    High Voltage
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    330pF ±2% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
  • Te kaha
    330pF