Home > Hua > Tacitars > Kaiwhakarato kirikiri > C325C162JAG5TA
Tono Tono
Maori
616143
C325C162JAG5TA
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    C325C162JAG5TA
  • Whakaahuatanga
    CAP CER RAD 1.6NF 250V C0G 5%
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    250V
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te matotoru (Max)
  • Te Tae Tema
    C0G, NP0
  • Rahi / Rahi
    0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
  • Raupapa
    Goldmax, 300
  • Ratonga
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Kāhua Ara
    Formed Leads - Kinked
  • Te Whakahaere Arataki
    0.200" (5.08mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.300" (7.62mm)
  • Ngā āhuatanga
    Low ESL
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1600pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
  • Te kaha
    1600pF