Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > L0806B270JSWST
Tono Tono
Maori
2701590Ataata L0806B270JSWSTKEMET
L0806B270JSWST
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
2000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    L0806B270JSWST
  • Whakaahuatanga
    INDUCTORSIGNAL LINE 0806 27H 5%
  • Tauira ECAD
  • Momo
    Wirewound
  • Te manawanui
    ±5%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    0806 (2016 Metric)
  • Rahi / Rahi
    0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
  • Te whakangungu
    Unshielded
  • Raupapa
    L-SWS
  • Ratonga
  • Q @ Freq
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    0806 (2016 Metric)
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Ferrite
  • Te Tae Kaituku Taeke
    18 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    2.52MHz
  • Inangarangi
    27µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.071" (1.80mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    16MHz
  • Ngā āhuatanga
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    27µH Unshielded Wirewound Inductor 130mA 3.2 Ohm 0806 (2016 Metric)
  • DC Resistance (DCR)
    3.2 Ohm
  • Whakatauranga onamata
    130mA