Home > Hua > Ngā Tātari > Mahinga Ake Katoa > SS28V-R25080-CH
Tono Tono
Maori
3161571Ataata SS28V-R25080-CHKEMET
SS28V-R25080-CH
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    SS28V-R25080-CH
  • Whakaahuatanga
    CMC 8MH 2.5A 2LN TH
  • Tauira ECAD
  • Whakaaetanga Ngaohiko - DC
  • Whakaaetanga Ngaohiko - AC
    250V
  • Rahi / Rahi
    1.181" L x 0.866" W (30.00mm x 22.00mm)
  • Raupapa
    SS
  • Ratonga
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Vertical, 4 PC Pin
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 120°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    24 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Inductance @ Frequency
    8mH @ 1kHz
  • Teitei (Max)
    1.398" (35.50mm)
  • Pepa Tae
    Power Line
  • Ngā āhuatanga
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    8mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 2.5A DCR 160 mOhm
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    160 mOhm
  • Whakatauranga onamata (Max)
    2.5A