Home > Hua > Utauta > Nga Harapa - Nga Tae Tae, Nga Tae Mate > VDV201-042
Tono Tono
Maori
6278032Ataata VDV201-042Klein Tools
VDV201-042
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    VDV201-042
  • Whakaahuatanga
    DIE SET RG174/179/BELDEN 8218 &
  • Tauira ECAD
  • Momo Rauemi
    Die Set
  • Ngā whakaaturanga
    Hex - 0.042", 0.068", 0.078", 0.128", 0.151", 0.178"