Home > Hua > Tacitars > Kaiwhakarato kirikiri > 0603J0160331MDR
Tono Tono
Maori
1658377Ataata 0603J0160331MDRKnowles Syfer
0603J0160331MDR
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
32000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    0603J0160331MDR
  • Whakaahuatanga
    CAP CER 330PF 16V X7R 0603
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    16V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te matotoru (Max)
    0.032" (0.80mm)
  • Te Tae Tema
    X7R
  • Rahi / Rahi
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Raupapa
  • Ratonga
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    0603 (1608 Metric)
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount, MLCC
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    8 Weeks
  • Te Kāhua Ara
  • Te Whakahaere Arataki
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
    High Temperature
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    330pF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
  • Te kaha
    330pF