Home > Hua > Tacitars > Kaiwhakarato kirikiri > 0603J2001P80DFR
Tono Tono
Maori
5683825Ataata 0603J2001P80DFRKnowles Syfer
0603J2001P80DFR
I roto i te taonga
32000+
  • Tau Wae
    0603J2001P80DFR
  • Whakaahuatanga
    CAP CER 1.8PF 200V C0G/NP0 0603
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    200V
  • Te manawanui
    ±0.5pF
  • Te matotoru (Max)
    0.032" (0.80mm)
  • Te Tae Tema
    C0G, NP0
  • Rahi / Rahi
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Ngā āhuatanga
    High Temperature
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1.8pF ±0.5pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
  • Te kaha
    1.8pF