Home > Hua > Tacitars > Kaiwhakarato kirikiri > 0603J3000100GQT
Tono Tono
Maori
1945233Ataata 0603J3000100GQTKnowles Syfer
0603J3000100GQT
I roto i te taonga
8000+
  • Tau Wae
    0603J3000100GQT
  • Whakaahuatanga
    CAP CER 10PF 300V C0G/NP0 0603
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    300V
  • Te manawanui
    ±2%
  • Te matotoru (Max)
    0.032" (0.80mm)
  • Te Tae Tema
    C0G, NP0
  • Rahi / Rahi
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Ngā āhuatanga
    High Q, Low Loss
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    10pF ±2% 300V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
  • Te kaha
    10pF