Home > Hua > Tacitars > Kaiwhakarato kirikiri > 0603Y1000100GFR
Tono Tono
Maori
0603Y1000100GFR
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
32000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    0603Y1000100GFR
  • Whakaahuatanga
    CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 0603
  • Tauira ECAD
  • Whakaaetanga Ngaohiko - AC
  • Putanga - Kua tohua
    100V
  • Te manawanui
    10pF
  • Te matotoru (Max)
    C0G, NP0
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Raupapa
    FlexiCap™
  • RoHS Tūnga
    Tape & Reel (TR)
  • Ripa Tae - Raatau Rawa
    High Reliability, Automotive
  • Ratonga
  • Ko te poari
    0603 (1608 Metric)
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount, MLCC
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    8 Weeks
  • Waehanga Kaihanga
    0603Y1000100GFR
  • Te Kāhua Ara
    0.031" (0.80mm)
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
    Epoxy Mountable, High Temperature
  • Raatau Kore
  • Whakaahua nui
    10pF ±2% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    ±2%
  • Whakaahuatanga
    CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 0603