Home > Hua > Tacitars > Kaiwhakarato kirikiri > 0603Y2000100GQT
Tono Tono
Maori
4083879Ataata 0603Y2000100GQTKnowles Syfer
0603Y2000100GQT
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
8000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    0603Y2000100GQT
  • Whakaahuatanga
    CAP CER 10PF 200V C0G/NP0 0603
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    200V
  • Te manawanui
    ±2%
  • Te matotoru (Max)
    0.032" (0.80mm)
  • Te Tae Tema
    C0G, NP0 (1B)
  • Rahi / Rahi
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Raupapa
    FlexiCap™
  • Ratonga
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    0603 (1608 Metric)
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount, MLCC
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    8 Weeks
  • Te Kāhua Ara
  • Te Whakahaere Arataki
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
    High Q, Low Loss, Soft Termination
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    10pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0603 (1608 Metric)
  • Te kaha
    10pF