Home > Hua > Tacitars > Kaiwhakarato kirikiri > 1206Y0160100GCT
Tono Tono
Maori
1749919Ataata 1206Y0160100GCTKnowles Syfer
1206Y0160100GCT
I roto i te taonga
5000+
  • Tau Wae
    1206Y0160100GCT
  • Whakaahuatanga
    CAP CER 10PF 16V C0G/NP0 1206
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    16V
  • Te manawanui
    ±2%
  • Te matotoru (Max)
    0.063" (1.60mm)
  • Te Tae Tema
    C0G, NP0 (1B)
  • Rahi / Rahi
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Raupapa
    FlexiCap™
  • Ratonga
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    1206 (3216 Metric)
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount, MLCC
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    8 Weeks
  • Te Kāhua Ara
  • Te Whakahaere Arataki
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
    Soft Termination
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    10pF ±2% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 Metric)
  • Te kaha
    10pF