Home > Hua > Tacitars > Kaiwhakarato kirikiri > 1210J2000100GFR
Tono Tono
Maori
3178983Ataata 1210J2000100GFRKnowles Syfer
1210J2000100GFR
I roto i te taonga
16000+
  • Tau Wae
    1210J2000100GFR
  • Whakaahuatanga
    CAP CER 10PF 200V C0G/NP0 1210
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    200V
  • Te manawanui
    ±2%
  • Te matotoru (Max)
    0.079" (2.00mm)
  • Te Tae Tema
    C0G, NP0
  • Rahi / Rahi
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount, MLCC
  • Te Tae Kaituku Taeke
    8 Weeks
  • Te Kāhua Ara
  • Te Whakahaere Arataki
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
    High Temperature
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    10pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric)
  • Te kaha
    10pF