Home > Hua > Tacitars > Kaiwhakarato kirikiri > 1210J2000823KXR
Tono Tono
Maori
2080628Ataata 1210J2000823KXRKnowles Syfer
1210J2000823KXR
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
16000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    1210J2000823KXR
  • Whakaahuatanga
    CAP CER 0.082UF 200V X7R 1210
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    200V
  • Te manawanui
    ±10%
  • Te matotoru (Max)
    0.079" (2.00mm)
  • Te Tae Tema
    X7R (2R1)
  • Rahi / Rahi
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Raupapa
  • Ratonga
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    1210 (3225 Metric)
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount, MLCC
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    8 Weeks
  • Te Kāhua Ara
  • Te Whakahaere Arataki
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    0.082µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric)
  • Te kaha
    0.082µF