Home > Hua > Tacitars > Kaiwhakarato kirikiri > 1210Y2000331FAT
Tono Tono
Maori
3846585Ataata 1210Y2000331FATKnowles Syfer
1210Y2000331FAT
I roto i te taonga
4000+
  • Tau Wae
    1210Y2000331FAT
  • Whakaahuatanga
    CAP CER 330PF 200V C0G/NP0 1210
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    200V
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te matotoru (Max)
    0.079" (2.00mm)
  • Te Tae Tema
    C0G, NP0 (1B)
  • Rahi / Rahi
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Raupapa
    FlexiCap™
  • Ratonga
    AEC-Q200
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount, MLCC
  • Te Tae Kaituku Taeke
    9 Weeks
  • Te Kāhua Ara
  • Te Whakahaere Arataki
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
    Soft Termination
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    330pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1210 (3225 Metric)
  • Te kaha
    330pF