Home > Hua > Tacitars > Kaiwhakarato kirikiri > 1808J1000100GCT
Tono Tono
Maori
1518199Ataata 1808J1000100GCTKnowles Syfer
1808J1000100GCT
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
3000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    1808J1000100GCT
  • Whakaahuatanga
    CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 1808
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    100V
  • Te manawanui
    ±2%
  • Te matotoru (Max)
    0.079" (2.00mm)
  • Te Tae Tema
    C0G, NP0 (1B)
  • Rahi / Rahi
    0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
  • Raupapa
  • Ratonga
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    1808 (4520 Metric)
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount, MLCC
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    8 Weeks
  • Te Kāhua Ara
  • Te Whakahaere Arataki
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    10pF ±2% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric)
  • Te kaha
    10pF