Home > Hua > Tacitars > Kaiwhakarato kirikiri > 1808Y5000331FFT
Tono Tono
Maori
3113515Ataata 1808Y5000331FFTKnowles Syfer
1808Y5000331FFT
  • Tau Wae
    1808Y5000331FFT
  • Whakaahuatanga
    CAP CER 330PF 500V C0G/NP0 1808
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    500V
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te matotoru (Max)
    0.079" (2.00mm)
  • Te Tae Tema
    C0G, NP0
  • Rahi / Rahi
    0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    8 Weeks
  • Ngā āhuatanga
    Soft Termination, High Temperature
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    330pF ±1% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric)
  • Te kaha
    330pF