Home > Hua > Tacitars > Kaiwhakarato kirikiri > 1808Y6300331MXT
Tono Tono
Maori
5111387Ataata 1808Y6300331MXTKnowles Syfer
1808Y6300331MXT
  • Tau Wae
    1808Y6300331MXT
  • Whakaahuatanga
    CAP CER 330PF 630V X7R 1808
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    630V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te matotoru (Max)
    0.079" (2.00mm)
  • Te Tae Tema
    X7R (2R1)
  • Rahi / Rahi
    0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    8 Weeks
  • Ngā āhuatanga
    Soft Termination
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    330pF ±20% 630V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric)
  • Te kaha
    330pF