Home > Hua > Tacitars > Kaiwhakarato kirikiri > 1808YA250331FCTSPU
Tono Tono
Maori
4039902Ataata 1808YA250331FCTSPUKnowles Syfer
1808YA250331FCTSPU
  • Tau Wae
    1808YA250331FCTSPU
  • Whakaahuatanga
    CAP CER 330PF 250V C0G/NP0 1808
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    250V
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te matotoru (Max)
    0.079" (2.00mm)
  • Te Tae Tema
    C0G, NP0 (1B)
  • Rahi / Rahi
    0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    9 Weeks
  • Ngā āhuatanga
    Soft Termination, High Voltage
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    330pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric)
  • Te kaha
    330pF