Home > Hua > Tacitars > Kaiwhakarato kirikiri > 1825J2K50331MXT
Tono Tono
Maori
5829706Ataata 1825J2K50331MXTKnowles Syfer
1825J2K50331MXT
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    1825J2K50331MXT
  • Whakaahuatanga
    CAP CER 330PF 2.5KV X7R 1825
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    2500V (2.5kV)
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te matotoru (Max)
    0.098" (2.50mm)
  • Te Tae Tema
    X7R (2R1)
  • Rahi / Rahi
    0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
  • Raupapa
  • Ratonga
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    1825 (4564 Metric)
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount, MLCC
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    8 Weeks
  • Te Kāhua Ara
  • Te Whakahaere Arataki
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    330pF ±20% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric)
  • Te kaha
    330pF