Home > Hua > Tacitars > Kaiwhakarato kirikiri > 2220Y5000100GFT
Tono Tono
Maori
4381067Ataata 2220Y5000100GFTKnowles Syfer
2220Y5000100GFT
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    2220Y5000100GFT
  • Whakaahuatanga
    CAP CER 10PF 500V C0G/NP0 2220
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    500V
  • Te manawanui
    ±2%
  • Te matotoru (Max)
    0.098" (2.50mm)
  • Te Tae Tema
    C0G, NP0 (1B)
  • Rahi / Rahi
    0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
  • Raupapa
    FlexiCap™
  • Ratonga
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    2220 (5750 Metric)
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount, MLCC
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    8 Weeks
  • Te Kāhua Ara
  • Te Whakahaere Arataki
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
    Soft Termination
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    10pF ±2% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric)
  • Te kaha
    10pF