Home > Hua > Tacitars > Kaiwhakarato kirikiri > 2220Y5000331FCT
Tono Tono
Maori
1001248Ataata 2220Y5000331FCTKnowles Syfer
2220Y5000331FCT
I roto i te taonga
1000+
  • Tau Wae
    2220Y5000331FCT
  • Whakaahuatanga
    CAP CER 330PF 500V C0G/NP0 2220
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    500V
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te matotoru (Max)
    0.098" (2.50mm)
  • Te Tae Tema
    C0G, NP0 (1B)
  • Rahi / Rahi
    0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
  • Paa / Case
    2220 (5750 Metric)
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Ngā āhuatanga
    Soft Termination
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    330pF ±1% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric)
  • Te kaha
    330pF