Home > Hua > Tacitars > Kaiwhakarato kirikiri > 2225Y2000331KCT
Tono Tono
Maori
3753271Ataata 2225Y2000331KCTKnowles Syfer
2225Y2000331KCT
I roto i te taonga
1000+
  • Tau Wae
    2225Y2000331KCT
  • Whakaahuatanga
    CAP CER 330PF 200V C0G/NP0 2225
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    200V
  • Te manawanui
    ±10%
  • Te matotoru (Max)
    0.098" (2.50mm)
  • Te Tae Tema
    C0G, NP0 (1B)
  • Rahi / Rahi
    0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
  • Paa / Case
    2225 (5763 Metric)
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Ngā āhuatanga
    Soft Termination
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    330pF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 Metric)
  • Te kaha
    330pF