Home > Hua > Ngā Tātari > Whāngai i nga Kaipupuri > SFBDT5000331MC0
Tono Tono
Maori
2634439Ataata SFBDT5000331MC0Knowles Syfer
SFBDT5000331MC0
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
50+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    SFBDT5000331MC0
  • Whakaahuatanga
    CAP FEEDTHRU 330PF 500V AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    500V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Rahi Tae
    12-32
  • Te Tae Tema
    C0G, NP0
  • Rahi / Rahi
    0.250" Dia x 0.472" L (6.35mm x 12.00mm)
  • Raupapa
    SFBD
  • Ratonga
  • Paa / Case
    Axial, Bushing
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    11 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Te Hainatanga Whakataunga
    19dB @ 100MHz
  • Teitei (Max)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    330pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing
  • DC Resistance (DCR) (Max)
  • I teie nei
    10A
  • Te kaha
    330pF