Home > Hua > Ngā Tātari > Whāngai i nga Kaipupuri > SFBLL5000332MX0
Tono Tono
Maori
4874518Ataata SFBLL5000332MX0Knowles Syfer
SFBLL5000332MX0
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
50+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    SFBLL5000332MX0
  • Whakaahuatanga
    CAP FEEDTHRU 3300PF 500V AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    500V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Rahi Tae
    M4x0.7
  • Te Tae Tema
    X7R
  • Rahi / Rahi
    0.187" Dia x 0.362" L (4.75mm x 9.20mm)
  • Raupapa
    SFBL
  • Ratonga
  • Paa / Case
    Axial, Bushing
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    11 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Te Hainatanga Whakataunga
    35dB @ 100MHz
  • Teitei (Max)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    3300pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing
  • DC Resistance (DCR) (Max)
  • I teie nei
    10A
  • Te kaha
    3300pF