Home > Hua > Ngā Tātari > Whāngai i nga Kaipupuri > SFBMC5000331MC1
Tono Tono
Maori
2567563Ataata SFBMC5000331MC1Knowles Syfer
SFBMC5000331MC1
  • Tau Wae
    SFBMC5000331MC1
  • Whakaahuatanga
    CAP FEEDTHRU 330PF 500V AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    500V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Rahi Tae
    M5x0.8
  • Te Tae Tema
    C0G, NP0
  • Rahi / Rahi
    0.250" Dia x 0.472" L (6.35mm x 12.00mm)
  • Raupapa
    SFBM
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Te Hainatanga Whakataunga
    13dB @ 100MHz
  • Teitei (Max)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    330pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing
  • DC Resistance (DCR) (Max)
  • I teie nei
    10A
  • Te kaha
    330pF