Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Diodes - Zener - Kotahi > CDZVT2R10B
Tono Tono
Maori
758491Ataata CDZVT2R10BLAPIS Semiconductor
CDZVT2R10B
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
8000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    CDZVT2R10B
  • Whakaahuatanga
    DIODE ZENER 10V 100MW VMN2M
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz)
    10V
  • Te manawanui
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    VMN2M
  • Raupapa
  • Mana - Max
    100mW
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    2-SMD, Flat Lead
  • Ētahi Ingoa
    CDZVT2R10BTR
  • Tae Mahi
    150°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    10 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tae (Max) (Zzt)
    30 Ohms
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Zener Diode 10V 100mW Surface Mount VMN2M
  • I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr
    100nA @ 7V