Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > MCR03EZPFX1802
Tono Tono
Maori
3644869Ataata MCR03EZPFX1802LAPIS Semiconductor
MCR03EZPFX1802
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
100+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    MCR03EZPFX1802
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    0603
  • Rahi / Rahi
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Raupapa
    MCR
  • Tuhinga
    18 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.1W, 1/10W