Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > MCR03EZPFX1963
Tono Tono
Maori
5988787Ataata MCR03EZPFX1963LAPIS Semiconductor
MCR03EZPFX1963
  • Tau Wae
    MCR03EZPFX1963
  • Whakaahuatanga
    RES SMD 196K OHM 1% 1/10W 0603
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Tuhinga
    196 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.1W, 1/10W
  • Packaging
    Original-Reel®
  • Paa / Case
    0603 (1608 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    RHM196KHDKR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.022" (0.55mm)
  • Ngā āhuatanga
    Automotive AEC-Q200
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    196 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film