Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > MCR03EZPFX6491
Tono Tono
Maori
247292Ataata MCR03EZPFX6491LAPIS Semiconductor
MCR03EZPFX6491
  • Tau Wae
    MCR03EZPFX6491
  • Whakaahuatanga
    RES SMD 6.49K OHM 1% 1/10W 0603
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    0603
  • Rahi / Rahi
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Raupapa
    MCR
  • Tuhinga
    6.49 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.1W, 1/10W