Home > Hua > Optoelectronics > Maama Rama - COBs, Momo, Modules > 7007-PL000-F
Tono Tono
Maori
7007-PL000-F
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
40+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    7007-PL000-F
  • Whakaahuatanga
    LED ENDOR STAR MODULE AMBER
  • Tauira ECAD
  • Waimotu
  • Puku - Whakamua (Vf) (Typ)
  • Tirohia te Angle
  • Momo
    LED Module
  • Temperature - Whakamātautau
    25°C
  • Rahi / Rahi
    19.90mm L x 19.90mm W
  • Raupapa
    Endor Star™
  • Packaging
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    4 Weeks
  • Lumens / Watt @ Anei - Whakamātau
  • Te Mata Whakawhiti Maama (LES)
    10.68mm Diameter
  • Momo Rongo
    Domed
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei
    3.58mm
  • Putanga @ Te Wā / Te Rangi - Whakamātautau
    35 lm (Typ)
  • Ngā āhuatanga
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    LED Lighting COBs, Engines, Modules LED Module Endor Star™ Amber Starboard
  • Tono - Whakamātau
    350mA
  • Anei - Max
    700mA