Home > Hua > Tacitars > Kaiwhakarato kirikiri > LMK212ABJ106MGHT
Tono Tono
Maori
2995168Ataata LMK212ABJ106MGHT
LMK212ABJ106MGHT
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    LMK212ABJ106MGHT
  • Kaihanga / Waitohu
    TAIYO YUDEN (TAY)
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    10V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te matotoru (Max)
    0.055" (1.40mm)
  • Te Tae Tema
    X5R
  • Rahi / Rahi
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Raupapa
    M
  • Ratonga
    AEC-Q200
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Paa / Case
    0805 (2012 Metric)
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 85°C
  • Momo Tae
    Surface Mount, MLCC
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Kāhua Ara
  • Te Whakahaere Arataki
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    10µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric)
  • Te kaha
    10µF