Home > Hua > RF / IF me RFID > RF Antennas > ANT-916-MHW-RPS-L
Tono Tono
Maori
2208451Ataata ANT-916-MHW-RPS-LLinx Technologies
ANT-916-MHW-RPS-L
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
100+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    ANT-916-MHW-RPS-L
  • Whakaahuatanga
    RF ANT 916MHZ WHIP CTR CAB 180"
  • Tauira ECAD
  • VSWR
    1.9
  • Whakamutunga
    Cable (4.6M) - RP-SMA Male
  • Raupapa
    MHW
  • Hoki Hoki
  • Packaging
    Bulk
  • Ētahi Ingoa
    Q4018964
  • Tuhinga o mua
    1
  • Momo Tae
    Adhesive
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    8 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tiaki Ingoa
  • Teitei (Max)
    5.433" (138.00mm)
  • Hua
    5.4dBi
  • Mahinga Rawe
    816MHz ~ 1.016GHz
  • Rangahau Rōpū
    UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
  • Tautanga (Poari / Pae)
    916MHz
  • Ngā āhuatanga
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    916MHz ISM, LoRa, Sensor Networks, SigFox Whip, Center-Fed Double RF Antenna 816MHz ~ 1.016GHz 5.4dBi Cable (4.6M) - RP-SMA Male Adhesive