Tono Tono
Maori
187271
74FCT162240CTPVCT
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    74FCT162240CTPVCT
  • Whakaahuatanga
    IC BUFFER INVERT 5.5V 48SSOP
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Tuhinga o mua
    4.5 V ~ 5.5 V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    48-SSOP
  • Raupapa
    74FCT
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width)
  • Momo putanga
    3-State
  • Ētahi Ingoa
    FCT162240CTPVCTG4
    FCT162240CTPVCTG4-ND
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Tuhinga o mua
    4
  • Te maha o nga moni mo te kaupapa
    4
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    8 Weeks
  • Momo Momo
    Buffer, Inverting
    Lead free / RoHS Compliant
  • Momo Input
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Buffer, Inverting 4 Element 4 Bit per Element 3-State Output 48-SSOP
  • I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa
    24mA, 24mA