Tono Tono
Maori
74LVC1G3208DBVTG4
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1250+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    74LVC1G3208DBVTG4
  • Whakaahuatanga
    IC SGL 3IN OR/AND GATE SOT23-6
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Tuhinga o mua
    1.65 V ~ 5.5 V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    SOT-23-6
  • Raupapa
    74LVC
  • Tīmatahia te Tīmatanga a Schmitt
    No
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    SOT-23-6
  • Momo putanga
    Single-Ended
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C
  • Tau o nga Utu
    3 Input (2, 1)
  • Tuhinga o mua
    1
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    6 Weeks
  • Momo Momo
    AND/OR Gate
    Lead free / RoHS Compliant
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    AND/OR Gate Configurable 1 Circuit 3 Input (2, 1) Input SOT-23-6
  • I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa
    32mA, 32mA