Tono Tono
Maori
AMC1200BDUBR
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    AMC1200BDUBR
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Whakaaetanga, Kotahi / Tino (±)
    2.7 V ~ 5.5 V
  • Momotuhi - Whakamutanga Whakauru
    200µV
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    8-SOP
  • Te utu o te huka
  • Raupapa
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    8-SMD, Gull Wing
  • Momo putanga
    Differential
  • Ētahi Ingoa
    AMC1200BDUBR-ND
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Tuhinga o mua
    1
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    35 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Isolation Amplifier 1 Circuit Differential 8-SOP
  • I teie nei - Te tuku
    5.4mA
  • I teie nei - Whakaatu / Channel
    20mA
  • Tau Wae Tuakiri
    AMC1200
  • Momo Kuputuhi
    Isolation
  • -3db Whaiwhata
    100kHz