Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > PMIC - Karauna Battery > BQ24400PW
Tono Tono
Maori
132504
BQ24400PW
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    BQ24400PW
  • Whakaahuatanga
    IC CHARGE MGMT NICD/NIMH 8-TSSOP
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Whakaaetanga (Max)
    6V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    8-TSSOP
  • Raupapa
  • Ngā Āhuatanga Tautuhinga
    Timer, Voltage
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
  • Ētahi Ingoa
    BQ24400PWG4
    BQ24400PWG4-ND
  • Tae Mahi
    -20°C ~ 70°C (TA)