Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > Haumaru - Kaitohutohu, Kaiwewe > CD74HC390M96G4
Tono Tono
Maori
CD74HC390M96G4
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
2500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    CD74HC390M96G4
  • Whakaahuatanga
    IC DUAL DECADE RIP CNTR 16SOIC
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Tuhinga o mua
    2V ~ 6V
  • Momo Momo
    Negative Edge
  • Wātaka
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    16-SOIC
  • Raupapa
    74HC
  • Tautuhi anō
    Asynchronous
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Te maha o nga moni mo te kaupapa
    4
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    6 Weeks
  • Momo Momo
    Counter, Decade
    Lead free / RoHS Compliant
  • Whakahaere
    Up
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Counter IC Counter, Decade 2 Element 4 Bit Negative Edge 16-SOIC
  • Tatau Tau
    35MHz