Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Nga Transistors - FET, MOSFET - Kotahi > CSD19502Q5BT
Tono Tono
Maori
CSD19502Q5BT
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    CSD19502Q5BT
  • Whakaahuatanga
    MOSFET N-CH 80V 100A SON5X6
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
  • Tauira ECAD
  • Vgs (th) (Max) @ Id
    3.3V @ 250µA
  • Vgs (Max)
    ±20V
  • Hangarau
    MOSFET (Metal Oxide)
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    8-VSON-CLIP (5x6)
  • Raupapa
    NexFET™
  • Runa I (Max) @ Id, Vgs
    4.1 mOhm @ 19A, 10V
  • Whakaaetanga Mana (Max)
    3.1W (Ta), 195W (Tc)
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Paa / Case
    8-PowerTDFN
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    35 Weeks
    Contains lead / RoHS Compliant
  • Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds
    4870pF @ 40V
  • Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs
    62nC @ 10V
  • Momo FET
    N-Channel
  • FET Pānga
  • Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On)
    6V, 10V
  • Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss)
    80V
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    N-Channel 80V 100A (Ta) 3.1W (Ta), 195W (Tc) Surface Mount 8-VSON-CLIP (5x6)
  • I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C
    100A (Ta)